אודותינו

התשתית שלך להצלחה

פליקן-טק הינה חברת אינטגרציה מהמובילות בתחומה, אשר הוקמה בשנת 2012 על ידי שי ברודצקי ומונה כיום למעלה מ-10 עובדים.
החברה מספקת שירותי ייעוץ ויישום מתקדמים לחברות וארגונים בתחומי אבטחת המידע והתקשורת, תוך מתן דגש על איתור ומניעה של התקפות סייבר, אבטחת תקשורת וניתוח אירועי אבטחה.
בנוסף, פליקן-טק פועלת בהצלחה מוכחת, בתחום שיפור הנצילות של העובדים, בעבודה מרוחקת בסביבה מרובת אתרים, על ידי שימוש בטלפונים ניידים ופתרונות הגנה על אפליקציות הנמצאות בענן פרטי או ציבורי.

פליקן-טק שותפה עסקית של חברת IBM במגוון פתרונות האבטחה המתקדמים בין היתר:  BigFix, Qradar.
פליקן-טק פועלת מזה שנים מול חברת Citrix ומייצגת את פתרונות התקשורת והאבטחה ללקוחותיה ומתמחה במתן פתרונות אלו למגוון מגזרים בישראל, ביניהם: הבנקאות, האשראי, הביטוח, התקשורת, ההיי-טק, התעשייה ועוד.
כמו כן, מייצגת פליקן-טק פתרונות תוכנה של חברות סטארט-אפ ישראליות ופתרונות אבטחה משלימים של חברות מחו”ל.

ההגנה הטובה ביותר נמצאת בצד שלך

בפליקן-טק צוות מוביל, המונה אנשי מקצוע מן השורה הראשונה – בעלי ניסיון מוכח עשיר ורב שנים, בניהול מערכות אבטחת מידע ורשתות תקשורת מורכבות הפרוסות בכל העולם. לצוות ניסיון בניהול פרויקטים, ייעוץ, עיצוב אסטרטגיית אבטחת מידע ויכולות מימוש וביצוע מוכחות של התכניות המוצעות ללקוח.

פליקן-טק פועלת מול יצרני פתרונות התוכנה המובילים בשוק, במטרה להעניק ללקוחותיה את הכיסוי וההגנה המקסימליים והמתקדמים ביותר בתחום והכל בהתאם לאופיו ולצרכיו של כל לקוח ולקוח. יועצי החברה מלווים באופן צמוד את כל התהליך, החל משלב האפיון ותכנון הפתרון, דרך העיצוב ובחירת המוצרים המתאימים ועד ליישום וליווי לאחר סיום הפרויקט ועלייה לאוויר.

פתרונות האבטחה המתקדמים בעולם

פליקן-טק מספקת את פתרונות האבטחה של הדור הבא, במספר תחומי פעילות מרכזיים:

ההגנה הטובה ביותר – היא ההגנה שלנו

השילוב בין ניסיון מעשי בתחומי הפעילות, הידע המקיף שנרכש במשך שנים, הנכונות להיות תמיד לצד הלקוח לכל אורך הדרך והמיקוד במטרה ללא פשרות – הוא היתרון היחסי של פליקן-טק ומהווה את היתרון התחרותי החזק ביותר שלה.

שאלה לגביי אבטחת הארגון שלך? התייעץ עם המומחים שלנו!

הנהלת החברה
עושים את זה בביטחון מלא

שי ברודצקי, מנכ"ל

מייסד החברה, בעל ניסיון של 19 שנים בתפקידי מכירות ופיתוח עסקי בשוק הישראלי, מתוכם 16 שנה בתחום התוכנה. בין תפקידיו בעבר, ניהל שי ברודצקי את מכירת האפליקציות הארגוניות למגזרי הטלקום, המדיה, התשתיות והמגזר הפיננסי בחברת אורקל וכן, היה אמון על פעילות המכירות בחברת סימנטק. 
שי ברודצקי מנהל את חברת פליקן טק, תוך מתן דגש על פיתוח עסקי לחברות סטרטאפ בישראל ובאירופה. שי מביא לחברה ניסיון רב בעולמות תוכן שונים כגון ERP / CRM, אבטחת מידע, BI, שרידות והמשכיות עסקית.

מוטי מרום – מנהל תחום Mobile

מעל 8 שנות ניסיון בתפקידי ניהול פרויקטים טכנולוגיים בתחומי אבטחת מידע לסביבת מובייל, תשתיות ווירטואליזציה. במהלך השנים ביצע פרויקטים בחברות גדולות ומובילות בארץ ובחו”ל, ביניהן בזק, תנובה, אמדוקס, בזן ועוד.
מוטי מרום, מחזיק במגוון הסמכות מחברות הטכנולוגיה המובילות בעולם ביניהן סיסקו, סיטריקס, Checkpoint ו- PaloAlto.
משמש כיועץ טכנולוגי ומומחה לזיהוי מגמות שוק לטכנולוגיות עתידיות. שותף בהקמת פעילויות עסקיות ויצירת שיתופי פעולה עם מספר חברות אבטחה בעולם, פיתוח מוצרים, הטמעת מוצרים חדשים בארץ ובאירופה.