Loading...
ניהול תחנות קצה ושרתים 2017-08-09T16:27:37+00:00

תחנות הקצה בארגון נועדו למטרה אחת – לעבודה תקינה ורציפה ללא הפרעות. וירוסים מתקדמים שעלולים לחדור את טכנולוגיות ההגנה השומרות על נקודות הקצה והשרתים בארגון – מהווים איום רציני שעלול להביא לחדירת תוכנות זדוניות מתקדמות, תחת מעטה של קבצים תמימים לגמרי. התשובה לאיום זה טמונה בהגנה חזקה ועקשנית, בעלת פיקוח מבוקר שלא מאפשרת לשום דבר שאינו צריך “להיכנס” לתחנות הקצה –  להצליח בכך.

Bit 9 & carbon black – צוות לעניין

וירוסים מתקדמים חודרים באופן שיגרתי את טכנולוגיות ההגנה ופתרונות האנטי וירוס המסורתיות למיניהן, השומרות על נקודות הקצה והשרתים בארגון. זה הזמן לחמש את נקודות הקצה שלך בהגנה הכי טובה שיש – bit 9 & carbon black.

Bit 9 & carbon black הינו פתרון אבטחה המורכב משני מוצרים מובילים בתחום מודיעין איומי הענן. באופן עצמאי, כל מוצר הינו מוביל בקטגוריה שלו. יחד, הם מספקים את הגנת נקודות קצה המתקדמת והאולטימטיבית ביותר.

Bit 9

Bit 9 עוקב ומתעד באופן קבוע את כל הפעילות של נקודות הקצה והשרתים כדי לזהות, למנוע ולהגיב לאיומי סייבר המתחמקים מפתרונות האבטחה הסטנדרטים. כאשר חודר למערכת וירוס בדמות קובץ לא מוכר, הוא מיד נחסם, אך למעשה, הקובץ משבט עצמו ומחליף את זהותו. עקב כך, נדרש זמן רב כדי להתגבר על התקיפה.

Bit 9 פועל בצורה הפוכה – על ידי White list. רק קבצים שמופיעים ברשימה זו, בין אם נשלחו במייל או בין אם הועברו לנקודת הקצה על ידי דיסק און קי, רשאים להיכנס למערכת. בכך הצורך בהתמודדות עם כל איום ואיום – מנוטרל לחלוטין. Bit9 מאפשר יכולות שליטה גנולריות מלאות על נקודת הקצה ועל האפליקציות אשר רצת בתחנה / שרת זה.

Bit9 מאפשרת שימוש ב Intelligence threat הגדול בעולם על מנת למפות את כל קבצי המערכת בארגון

Carbon black

בדומה לפעולתו של חבלן משטרה, המנטרל פצצה בתוך “בור ביטחון” – Carbon black פועל באותה השיטה. הוא בודק כל קובץ שנכנס למערכת, ובמקרה והקובץ “נגוע” באיום כלשהו, הוא מדווח על כך ל-Bit 9 ובמקביל מעביר אותו ל-sandbox (אזור בטוח), שם הוא חוסם ומנטרל אותו בלי לסכן את המערכת. במידה והקובץ נבדק על ידי Carbon black ונמצא תקין, הוא מאפשר את פתיחת הקובץ למשתמש הקצה.

מערכת CB מאפשר יכולות חקירה וזיהוי kill chain מלא. בנוסף מאפשרת המערכת זיהוי יורסטי על פי חוקים שנקבעו בתוך המערכת ועל ידי המשתמש.

BIG FIX – הפתרון ששומר עליך עד הקצה

IBM BIG FIX מאפשר לנהל, לפקח, להגביל שימוש בתוכנות מסוימות ולאפשר את השימוש באחרות, ובקיצור – לעשות סדר בכל תחנות הקצה והשרתים בארגון.

פתרון BIG FIX הייחודי מאפשר לנהל מעקב אחר נקודת הקצה הפיזיות והווירטואליות – שרתים, מחשבים שולחנים ומחשבים ניידים, ללא קשר למערכת ההפעלה. ניהול יחידת הקצה כולל בין היתר: ניהול גרסאות והפצת עדכוני תוכנה, ניהול מחזור החיים של התחנה / שרת ומעקב אחר התוכנות המותקנות עליו, כמו גם על השימוש שמבוצע בהן בפועל. המערכת מתאימה בנוסף לציוד מיוחד כגון קופות בנקודת מכירה, כספומטים וקיוסקים לשירות עצמי.

יתרון נוסף של המערכת בא לידי ביטוי בסביבות מבוזרות וביכולת המערכת למזער את העומס על הרשת בזמן הפצת עדכונים עם מינימום הפרעה למשתמש הקצה.

יכולות הפתרון כוללות:

 • ביצוע עדכוני תוכנה למאות ואלפי יחידות קצה ושרתים במהירות וביעילות ללא תלות במערכת ההפעלה בסביבות מבוזרות והטרוגניות
 • Big Fix תומך בסביבות Linux, Windows ללא מגבלה בגרסאות המערכת
 • הפצה וניהול של עדכוני פאצ’ים תוך שליטה מלאה על הקונפיגורציות בתחנות הקצה ובשרתים
 • מניעה של הורדת תוכנות זדוניות ומשחקים שעלולים לגרום נזק למערכות האירגוניות
 • מאפשר Assets Management – מגדיל את החיסכון הכספי על ידי קבלת מידע עדכני על נתוני השימוש בפועל בתוכנות המותקנות על יחידות הקצה
 • הצגה ברורה של קונפיגורציית יחידות הקצה (חומרה ותוכנה) וניהול אינטואיטיבי של מערך המחשוב
 • מונע הסרת תוכנות אנטי וירוס אירגוניות
 • ניהול תצרוכת החשמל באופן חסכוני יותר

פתרון ה-BIG FIX בנוי ממספר מודולים:
Lifecycle Management – ניהול מצאי ברמת חומרה ותוכנה
Patch Management – הפצת תיקונים ועדכוני אפליקציות
Security and Compliance – בדיקה אוטומטית לעמידה בדרישות PCI, SOX וכד’
Software Use Analysis – ניטור השימוש בפועל של תוכנות מותקנות על התחנות
Server Automation – הקמה והתקנה של תחנות עבודה ושרתים וירטואליים ופיזיים בתהליך אוטומטי
Core Protection – מניעת וירוסים, סוסים טרויאנים ורוגלות. אנטיוירוס (TrendMicro) ו- DLP
Remote Control – השתלטות ותמיכה מרחוק לתחנות ושרתים
Endpoint Manager for Mobile Devices – ניהול והגדרה מרחוק של מכשירים סלולריים

FireEye – המעבדה לזיהוי פלילי ברשת

FireEye מציעה פתרון חדשני בתחום הסייבר שמאפשר לארגון להגן על עצמו בפני תקיפות ממוקדות בזמן אמת (APT). פתרון זה, מבוסס על פלטפורמה החושפת פעולות זדוניות, מבצעת שחזור אירועים באופן אוטומטי ומאפשרת הצגה של האירוע כתמונה ברורה במערכת על ידי חיישנים המותקנים על כל תחנת עבודה ומאפשרים יכולות זיהוי תעבורה מקומית ורשתית.

יכולות הפתרון כוללות:

 • איתור התקפות מתוחכמות ואיומים בשלבי ההתפשטות המוקדמים טרם פגיעתם בארגון
 • ניתוח אנליסטי של מידע בזמן אמת העובר בין תחנות ושרתים בארגון
 • קבלת תמונת מצב כוללת של האירוע ודרך ההתפשטות שלו בארגון בזמן אמת
 • המערכת מגיעה עם בינה מלאכותית אשר אינה דורשת מעורבות הלקוח Malop Hunter

Kontakt.io – תמיד במקום הנכון, בזמן הנכון

לעמוד בציפיות הלקוח ולהבטיח את נאמנותו, מעולם לא היה קל יותר – בעזרת תוכן מותאם אישית המבוסס על מיקומו הגיאוגרפי הנשלח אליו ישירות לסמארטפון.

Kontakt.io פועלת בתחום פיתוח וייצור ביקונים המשמשים כמעין תחנות ממסר. זוהי דרך חדשה לגמרי עבור בתי עסק למצוא לקוחות חדשים ולשפר את הסיכויים שהם יבואו לבקר. אם הלקוח מתקרב לתחנה כזו, הוא יקבל ממך ישירות למכשיר שלו הצעת מכר אטרקטיבית.

לדוגמא: חנייה חינם שיכולה להוות מקפצה לבתי עסק. ברגע שלקוח מחפש חנייה והוא עובר בסמוך לבית העסק שלך, הכי טבעי ונכון יהיה להציע לו חנייה חינם – ולגרום לו להגיע אליך עם חיוך.

Kontakt.io יצרה שותפות עם מספר חברות גדולות כדי לעזור להביא שיווק חדשני המבוסס על טכנולוגיית ביקונים.

Trusteer – מונע פשעי אינטרנט

מוצרי IBM® Security Trusteer פועלים לאיתור ולעצירת הונאות של תוכנות זדוניות מתקדמות, אשר מוחדרות לארגון תחת מעטה של קבצי  wordו-pdf או כל קובץ “תמים” אחר אליו הוכנס קוד עוין. קבצים אלה, מתפשטים בתוך הרשת הפנימית של הארגון תוך שמירה על פרופיל נמוך ובכך מצליחים לחמוק מתוכנות ה- anti-virus.

עשרות מוסדות פיננסיים וארגונים מסתמכים כיום על מוצרי Trusteer כדי להגן על יישומי האינטרנט, תחנות העבודה ומכשירים ניידים, מאיומים חמורים אשר לעתים קרובות בלתי נראים לפתרונות אבטחת מהדור הקודם.

Trusteer משלב תוכנות אבטחה רב שכבתיות עם מודיעין איומים בזמן אמת, במטרה להשיג הגנה מפני תוכנות זדוניות והתקפות פישינג וכן, לסייע ללקוחות בעמידה בדרישות ובתקנות אבטחת מידע. מוצרי Trusteer מוטמעים בשבע מתוך עשרת הבנקים הגדולים בארה”ב ובתשע מתוך עשרת הבנקים הגדולים בבריטניה, ומביאות לאבטחה גבוהה ביותר של חשבונות הלקוחות נגד הונאות פיננסיות והתקפות סייבר.