תשתיות ותקשורת

NetScaler – לעבוד בטוח מכל מקום

NetScaler הינו פתרון המאפשר גישה מאובטחת מכל מקום מכל מכשיר והופך את ה-Data Center האירגוני לנגיש ומאובטח יותר למשתמשי החברה ולספקים, תוך שמירה על חלוקת העומסים. NetScaler מבטיח ביצועים גבוהים, זמינות, אבטחת נתונים ורמת SLAs של השירות לכל משתמש, ללא קשר למיקומו הפיסי ואמצעי הגישה.

XenMobile – הפתרון המלא לניהול מכשירים ניידים

XenMobile הינו כלי מאובטח לפיקוח על התקנים ויישומים המשפר את הפרודוקטיביות של משתמש הקצה על ידי עמידה בדרישות האבטחה של הארגון, תוך תמיכה בתפיסת העבודה המאפשרת לכל עובד לעשות שימוש בכל מכשיר (BYOD).
XenMobile מאפשר לעובד ומנהל הרשת, כיסוי מלא הן של אבטחת המכשיר והן של הגישה לאפליקציות (MDM) באופן מאובטח ובפתרון אחד.
(MAM (XenMobile מספק את הנתיב המהיר ביותר לפרודוקטיביות עבור המשתמשים ניידים תוך שמירה על עלות נמוכה.

XenDesktop – הפתרון המלא לתחנות הקצה לנגישות וירטואלית לארגון

תפקידו של גוף מערכות המידע בארגון הוא לתמוך בדרישות העולות על ידי המשתמשים (עובדי החברה) ולאפשר גישה מאובטחת לשולחן העבודה של העובד מכל מקום בכל עת.
בעזרת XenDesktop נשמרת סביבת העבודה של העובד בשרת וירטואלי ולא בתחנת העבודה המשרדית, דבר המאפשר גישה למידע מכל מקום, משפר נצילות בזמן תקלות חומרה ועדכונים המתבצעים באופן קבוע בתחנה. שמירת המידע במקום אחד מרכזי (Data Center) מאפשר גיבוי מרכזי אמין יותר, נגישות טובה יותר מכל מכשיר וזמינות גבוהה יותר למידע, בכל זמן מכל מקום.

תחנות הקצה בארגון נועדו למטרה אחת

עבודה תקינה ורציפה ללא הפרעות. וירוסים מתקדמים שעלולים לחדור את טכנולוגיות ההגנה השומרות על נקודות הקצה והשרתים בארגון – מהווים איום רציני שעלול להביא לחדירת תוכנות זדוניות מתקדמות, תחת מעטה של קבצים תמימים לגמרי. התשובה לאיום זה טמונה בהגנה חזקה ועקשנית, בעלת פיקוח מבוקר שלא מאפשרת לשום דבר שאינו צריך “להיכנס” לתחנות הקצה – להצליח בכך.

BIGFIX – הפתרון ששומר עליך עד הקצה

IBM BIGFIX מאפשר לנהל, לפקח, להגביל שימוש בתוכנות מסוימות ולאפשר את השימוש באחרות, ובקיצור – לעשות סדר בכל תחנות הקצה והשרתים בארגון.
פתרון BIGFIX הייחודי מאפשר לנהל מעקב אחר נקודת הקצה הפיזיות והווירטואליות – שרתים, מחשבים שולחנים ומחשבים ניידים, ללא קשר למערכת ההפעלה. ניהול יחידת הקצה כולל בין היתר: ניהול גרסאות והפצת עדכוני תוכנה, ניהול מחזור החיים של התחנה / שרת ומעקב אחר התוכנות המותקנות עליו, כמו גם על השימוש שמבוצע בהן בפועל. המערכת מתאימה בנוסף לציוד מיוחד כגון קופות בנקודת מכירה, כספומטים וקיוסקים לשירות עצמי.

יתרון נוסף של המערכת בא לידי ביטוי בסביבות מבוזרות וביכולת המערכת למזער את העומס על הרשת בזמן הפצת עדכונים עם מינימום הפרעה למשתמש הקצה.

מודולים במערכת ה BIGFIX